25 ГОДИНИ REVALID

Revalid ја прославува својата 25-годишнина! За оваа специјална прилика, Revalid ви нуди шанса да освоите незаборавен викенд за двајца во Швајцарија. Изберете помеѓу релаксирачки престој на прекрасните швајцарски Алпи,  да го почувствувате урбаниот дух на Цирих или патување до живописниот град Луцерн и откријте ја убавината на Швајцарија со оваа фантастична наградна игра! 

ИСКОРИСТЕТЕ ЈА ВАШАТА ШАНСА ЗА ДОБИВКА!

ПАТУВАЊЕ ВО ШВАЈЦАРИЈА  
за две лица (3 дена, 2 ноќи) 

Изберете една од овие три прекрасни дестинации:

ЦИРИХ

Космополитски град на вода

Не само што Цирих е центар на економијата и образованието во Швајцарија, тој исто така се наоѓа во срцето на Европа. Цирих како космополитски град на вода, го комбинира урбаниот живот со природата во сета своја убавина. Тој ги нуди сите погодности на модерна метропола, со богата културолошка сцена и живописна природа.

ЛУЦЕРН

На портата до централна Швајцарија

Лоциран на брегот на езерото Луцерн, овој град нуди импресивна панорама на планинскиот масив во позадина. Најдобро е овој град да го прошетате не користејќи јавен превоз, бидејќи така ќе имате можност да го истражите неговото богатство, вклучувајќи го и централниот дел од градскиот пејзаж, потоа Kapellbrücke или Чапеловиот мост, кој е изграден во средновековниот период, и се смета за еден од најстарите покриени дрвени мостови во Европа.

ИНТЕРЛАКЕН

Совршено место за враќање кон природата

Интерлакен се наоѓа во регионот на Бернските висорамнини помеѓу езерото Тун и езерото Бриенц. Оваа популарна дестинација е опкружена со три моќни алпски врвови - Eiger, Mönch и Jungfrau - кои нудат прекрасен поглед без оглед на која страна гледате. Така може да се одморите и да уживате во панорамата или да ја користите како база за да ја истражите природата во близина.

100 РЕВАЛИД СЕТА ЗА НЕГА НА КОСА!!

Revalid линијата за нега за коса ја промовира здравата коса - одвнатре и однадвор. Нашите  сетови за нега на коса содржат Revalid протеински шампон, Revalid регенеративен балсам и Revalid маска за коса за обнова и нега - совршена комбинација за сјајна, здрава и негувана  коса.

Сите производи од колекцијата Revalid се нежни за скалпот и косата и се совршени за секојдневна употреба. При дерматолошки тестирања, целата колекција се докажала како многу ефикасна и добро поднослива за скалпот и косата. Revalid и го дава на вашата коса она што и е потребно!